м.Тернопіль

(068)-038-4605 motelnytskyi@gmail.com

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту – комплекс робіт направлених на покращення сайту, наповнення сайту буде цікавим для відвідувачів, а також зрозумілим для пошукових систем і роботів. Правильна оптимізація сайту змусить пошукові системи вибирати саме ваш сайт у пошукову видачу на перші позиції , на запити користувачів.
Головна мета оптимізації – це покращення позицій сайту в пошукові видачі – на 1 сторінці пошукового запиту. Щоб пошукова система сприймала сайт відповідно, потрібно проводити заходи, які відповідають певним критеріям пошукових систем.
Біла оптимізація , наповнення сайту унікальним контентом. Дана оптимізація поділяється на : внутрішню і зовнішню оптимізацію.

Внутрішня оптимізація

До внутрішньої оптимізації належить робота: з мета-тегами , правильне формування структури сайту, грамотне оформлення сторінок сайту, карти сайту, меню, теги та інше. Особливу увагу потрібно приділити ключовим словам. Оформлення та наповнення контом , повинно проводитися з урахуванням усіх вимог, що впливають ранжування сайту.
Важливим моментом є внутрішня перелінковка сторінок сайту, воно має свої особливості, які обов’язково повинні враховуватися при оптимізації.

Зовнішня оптимізація

Зовнішня оптимізація – це, збільшення якісних і кількісних показників зовнішніх посилань на сайт.
Є багато способів отримання посилань . Пошукові системи з обережністю ставляться до миттєвого зростання кількості посилань, до посилань у великій кількості розташованих на одному сайті і на сайтах з низьким трастом, до посилань які ймовірно є купленими. Не правильна зовнішня оптимізація, проведена з порушеннями, може принести більше шкоди ніж користі.
Тому довірте оптимізацію свого проекту, людям які розуміються в цьому.

Оптимізація сайту

Зв'язатися зі мною

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш email (обов'язково)

    Тема:

    Ваше повідомлення

    ×