м.Тернопіль

(068)-038-4605 motelnytskyi@gmail.com

Логотипи, банери, візитки та інше

logo&baner

Логотипи, банери, візитки та інша поліграфія

Розробка логотипів

Логотип (Logos – слово, typos – відбиток) – оригінальне зображення найменування організації або товару. Сьогодні логотип може являти собою оригінальне графічне зображення або комбінацію назви та знаку.  Логотип покликаний ідентифікувати компанію серед конкурентів, привертати увагу до товару чи послуги, повинен нести смислове навантаження і асоціюватися з діяльністю компанії.

Розробка логотипа – це доволі клопітка робота. Дайте дизайнерові трохи волі, досить часу і якнайбільше інформації.  І разом ми знайдемо той варіант, що повністю задовольнить Ваші вимоги і потреби.

Розробка банерів

Займаюся розробкою рекламних банерів різних типів та розмірів. Ви будете задоволені результатом cтворення банера, зробивши замовлення. Банер  – це інформативне рекламне оголошення, що є також посиланням на сайт рекламодавця. Основне завдання банера – привести до Вас на сайт потенційного клієнта. Щоб банер працював ефективно, він повинен бути помітним, але ненав’язливим.

Перше враження потенційного клієнта формується дивлячись на банер, тому банер повинен відображати суть рекламної пропозиції і візуально приваблювати користувачів.

Основні вимоги до банерів

 • Має бути естетичним і візуально привабливим
 • Зацікавити і привернути увагу відвідувача
 • Спонукати до дії (кінцева мета реклами).

Якісно та в короткі терміни виконаю замовлення. Ви будете задоволені результатом.

Зв'язатися зі мною

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Тема:

  Ваше повідомлення

  ×