м.Тернопіль

(068)-038-4605 motelnytskyi@gmail.com

Адаптивний веб-дизайн

Адаптивний веб-дизайнАдаптивний веб-дизайн (в перекладі «responsive web design») – це спеціально розроблений дизайн веб-сторінок, що забезпечує відмінне сприйняття на будь яких пристроях, підключених до Інтернету.

Це означає, що сайт зручно переглядати на смартфонах, планшетах, ноутбуках незалежно від розширення і формату екрану. Перегляд буде однаково зручний для всіх пристроїв, незалежно від розмірів екрану.

Адаптивний дизайн покликаний зробити веб-сторінки і відображення їх вмісту відповідними тому пристрою, з якого вони є видимими.

Навіщо потрібен адаптивний веб-дизайн?

1) Велика різноманітність пристроїв, з яких можна виходити в Інтернет. Всі ці пристрої розрізняються розміром екрану, розширенням. Тому важливо, щоб ваш сайт добре виглядав і правильно відображався у будь-якого з користувачів, незалежно від того, який пристрій він використовує.

2) Популярність мобільних пристроїв з виходом в Інтернет і збільшення мобільного Інтернет-трафіку. З ростом популярності мобільних пристроїв і кількості користувачів, які заходять з них на сайти, помітно збільшилася, тому просто ігнорувати їх вже не можна – це не одна-дві людини на півроку, це значна частина вашої аудиторії, і їм повинно бути зручно користуватися вашим сайтом .

3) Терміновість. Якщо ваш ресурс містить новини / термінову інформацію, є висока ймовірність, що користувачеві може знадобиться прочитати цю інформацію саме з телефону , потрібно подбати про те, щоб у нього була можливість це зробити.

Відмінність адаптивного сайту від мобільної версії сайту.

Мобільні версії сайтів спеціально розроблені для різних мобільних пристроїв, також вирішують проблему з зручністю перегляду сайту, але мають деякі недоліки.

1) Під кожен тип операційної системи потрібно своя версія сайту. Це вимагає додаткових ресурсів, як тимчасових, так і грошових.

2) Необхідність завантажити програму. Для того, щоб користуватися вашим додатком, користувачам необхідно його завантажити. Це вимагає додаткових зусиль від користувачів, і люди не будуть цього робити, якщо не впевнені чи додаток їм потрібен і чи вони планують регулярно його використовувати.

3) Поділ трафіку. З точки зору просування сайту мобільна версія не зручна тим, що розділяє весь трафік ресурсу на трафік сайту буде виглядати, як менша відвідуваність сайту.

4) Необхідність інтеграції матеріалів сайту. У випадку з мобільною версією необхідно або синхронізувати сайт з додатком , або робити подвійну роботу по наповненню сайту і додатки матеріалами.

На відміну від мобільних версій, адаптивний дизайн – це одна адреса сайту, один дизайн, одна система управління і зміст сайту.

Замовити адаптивний веб-дизайн

Зв'язатися зі мною

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш email (обов'язково)

    Тема:

    Ваше повідомлення

    ×